coffee fit yeşil kahve kullananlar, etkileri, şikayet

Coffee fit yeşil kahve nedir

Son günlerde popiler olan yeşil kahve bir çok haber kanalı ve sitesinde boy göstermektedir. Yeşil kahvenin yağ yakıcı ve zayıflamaya etkilisi kanıtlanmış olup bir çok doktor tarafından da tavsiye edilmektedir. Amerika’da DR.OZ show programı hekimi ve amerikan vatandaşlar tarafından da çok sevilen Dr.Mehmet Öz yeşil kahve şiddetle tavsiye etmektedir.

Coffee fit yeşil kahve çekirdekleri özünden formüle edilmiş doğal toz halde ekstrattır. Genelde bayanlar tarafından sıkça tüketilen yeşil kahve, son günlerde yağ yakıcı etkisi ile daha fit olmak isteyen erkekler tarafından da kullanılmaya başlanmıştır.

Nasıl kullanılır

Yeşil kahve klasik kahve gibi pişirilerek tüketilir. İki çay kaşığı coffee fit green coffee içerisine bir çay fincanı soğuk su eklenir ve kısım ateşte pişirilir, tam kaynamadan klasik kayve gibi ateşten alınır, çok sıcak olmamak şartı ile içilir. Günde üç defa içebilirsiniz.

Yan etkisi varmı

Coffee fit yeşil kahvenin herhangi bir yan etkisine rastlanmamıştır, yeşil kahveye karşı bir alerjiniz var ise kullanılmaz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>