Alvina Giyim Şikayet Alvina Şikayetleri

Alvina Giyim Tesettür Elbise Modelleri ile tanına bir markadır...

0

Tesettür giyim denilince akla ilk gelen markalardan olan alvina giyim ile alakalı bu yazıda müşteri şikayetleri, kullanıcı yorumları paylaşılacaktır. Ürünlerinin nasıl olduğu, elbiselerinin kalitesi, kargo süreci vs.. gibi konularda yaşamış olduğunu sorunları aşağıdaki yorum alanından paylaşarak insanların da sipariş verecekleri zaman daha dikkatli olmalarına yardımcı olabilirsiniz.

Alvina Giyim Telefon Numarası

Ayrıca siparişleriniz ile alakalı yada merak ettiğiniz konuları sorabilmek için hafta içi hergün saat 09:00 ile 18:00 arasında arayarak müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Alvina Giyim müşteri hizmetleri telefon numarası 0850 222 30 80 şeklindedir.

Eğer sipariş vermek istiyorsanız whatsapp üzerinden de 0533 217 17 94 numaralı hattı arayarak siparişlerinizi gönderebilirsiniz. Yurtdışında yaşayan kişiler de müşteri hizmetleri telefon numarasının başına +90 kodunu ekleyerek +90 850 222 3088 numarasından ulaşabilirler.

Alvina Giyim Şikayetleri

Alvina Giyim‘in internet sitesinde 7 gün içerisinde ürün değişimi ya da iade kabul ettikleri belirtilmiştir. İade edeceğiniz ya da değiştireceğiniz ürünü internet sitelerinden gerekçesi ile birlikte belirttikten sonra kargoyu alvina giyim ödeyecek şekilde gönderebiliyorsunuz. Her şeye rağmen benim şikayetim var diyorsanız aşağıaki yorum alanını kullanarak alvina giyim şikayetleri başlıklı bu konudan yaşadığınız sorunları insanlarla paylaşabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsiniz...

Sen de bir yorum ekle

Mail adresiniz başkalarıyla paylaşılmayacaktır...