Amway Artistry Hydra V Nedir? Kullananlar ve Şikayetleri

Artistry Hydra V Nem Maskesi Kullanıcı Yorumları, Fiyatı ve Şikayet Kutusu...

0

Bir nemlendirici olan artistry hydra v aslında amway ürünleri arasında yer alıyor. Bu yazımızda ise artistry hydra-v nedir, kullananlar ürün hakkında ne diyor ve amway artistry hydra v şikayet / şikayetleri var mı yok mu gibi konulara değineceğiz. Kullanımı maske şeklindedir. Yüzünüze sürüp bir müddet bekliyorsunuz ve 8 saate kadar cildinizi nemli tuttuğu iddia ediliyor. Fiyatı ise piyasadaki benzer ürünlerine göre biraz yüksektir. Fakat alıp kullanmak istiyorsanız elbette bu sizin kararınızdır, saygı duyarız.

Artistry Hydra V Nedir?

Amway ürünü olan artistry hydra v bir yüz maskesidir. Mikro fiber maskede olan nemlendiric özelliği sayesinde cildiniz parlak ve pürüzsüz görünecektir. Nasıl etki yapar diye düşünüyorsanız bu ürünün cildinizde bulunan suyun dışarı çıkması yerine yerinde kalmasını sağlayarak uzun süre nemli kalmasını sağladığını söyleyebiliriz. İstediğiniz yere rahatlıkla götürebiliyorsunuz. Kullanılmaya başladıktan sonra anında etkisini göstermeye başlıyormuş.

Artistry Hydra V  Kullanımı

Kullanımı oldukça basittir bu ürünün. Paketi açıp maskeyi yüzünüze oturttuktan sonra yaklaşık 20 dakika bekleyeceksiniz. Bu süre zarfında cildiniz, maskede bulunan özü emerek emilmesini sağlar. Bu maskeyi sürekli kullanmak zorunda değilsiniz. Özel günlerde yada ihtiyaç duyduğunuz bir anda çıkarıp kullanabilirsiniz.

İçerisinde ise hiyaluronik asit, artistry hydra v liposome’u ve norveç fiyort suyu bulunuyor.  Bu maske tüm cilt tipleri için kullanılabilir özelliktedir. Ürünün satış fiyatı Amway’in satış sitesinde 100 TL olup bunu çevrenizde amway satan kimseler varsa daha uygun fiyata da bulma ihtimaliniz vardır. Ancak eğer kullanacaksanız tanıdığınız kişilerden almanızı tavsiye ederiz. Herhangi bir durumda iade ettirebilme ihtimaliniz daha yüksek olacaktır.

amway artistry hydra v nem maskesi
Bir amway ürünü olan artistry hydra-v maskesi resimde gördüğünüz gibi olup, paketi açıp direkt kullanabiliyorsunuz.

Artistry Hydra V Kullananlar

Evet değerli www.kullaniciyorumlari.gen.tr ziyaretçileri. Siz de amway artistry hydra  v kullananlar başlıklı bu yazıda ürün hakkında yorum ve şikayetleri yazarak insanların da bu maskenin işe yarayıp yaramadığını öğrenmelerine yardımcı olabilirsiniz. Sizce artistry hydra v işe yarıyor mu? Bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Bunları da beğenebilirsiniz...

Sen de bir yorum ekle

Mail adresiniz başkalarıyla paylaşılmayacaktır...