Kozmetik

Antiox Güneş Kremi Nedir?

Solante Antiox Kullananlar

Solante antiox kullananlar ne düşünüyor? Kullanıcı Yorumları ve Şikayetleri

okunma

Antiox güneş kremi nedir? Sizler için bu yazımızda antiox kullananlar tarafından paylaşılan gerçek ve tarafsız antiox krem kullanıcı yorumları paylaşılacaktır. Bu güneş kremi SPF 50+ olup internet satış fiyatı 114 TL’dir. Eczanelerde satılıyor mu bilemiyoruz fakat çeşitli kozmetik mağazalarından solante antiox kremi bulmanız mümkündür.  Son zamanlarda antitox zayıflama damlası ile karıştırılan bu ürün aslında bir güneş kremidir. Yani zayıflattığı iddia edilen ürünün adı antitox damla olup, bu ürün ile ilgili paylaştığımız yazıya linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Antiox Kullananlar

Güneşe çıkmadan  yaklaşık 10 dakika önce sürülmesi gereken solante antiox güneş kremi her 3-4 saatte bir kullanılabilir. Etkisi yaklaşık 3-4 saat süren bu kremi her duş alımı sonrasında ya da havuza girdikten sonra tekrar kullanmanız gerekiyor. Ürün ile ilgili anlatılacak pek fazla bir bilgi bulunmamaktadır. Neticede 50 faktör bir güneş kremi ve içerisinde tamamen bitkilerden oluşan maddeler kullanılmıştır.

Antiox krem sizi güneşin zararlı etkenlerinden korurken bronzlaşmak isteyenler içinde oldukça faydalı bir üründür. Az önce de ifade ettiğimiz üzere antitox zayıflama damlası ile karıştırılmaması gerekiyor. Sayfanın altında bulunan antiox şikayetleri ya da antiox kullananlar alanını kullanarak ürün ile alakalı görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Antitox damla kullanıcı yorumları
Antitox damla kullanıcı yorumları

Antiox güneş kremi şikayetleri

Bu ürünü kullandıysanız ve memnun kalmadıysanız lütfen sayfanın altındaki antiox şikayetleri alanından ürün ile alakalı tecrübelerinizi, gördüğünüz zararları ya da neden memnun kalmadığınızı diğer kullanıcılarla paylaşarak, onlara yardımcı olunuz.

Engin Polat
Yazar:Engin Polat
Editör
Kullanıcı Yorumları sitesinden 10 yıldan fazla bir süredir editörlük yapmaktayım. Sizler için ürünleri araştırıp, incelemekteyiz. İncelediğimiz tüm ürünleri görmek için Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın