SağlıkZayıflama

Antitox Zayıflama Damlası Nedir?

Antitox damla kullanıcı yorumları

Antitox damla kullananlar ne düşünüyor? Kullanıcı Yorumları ve şikayetleri

okunma

Antitox damla, adından da tahmin edeceğiniz üzere vücudunuzda biriken toksinlerin dışarıya atılmasını ve bu vesile ile fazla kilolardan kurtulmanızı sağlayan bir zayıflama ürünüdür. Antitox fiyatı 69 TL olup internet üzeri satılmaktadır. Bu ürün ile alakalı olarak mutlaka antitox kullananlar ne söylemiş, memnun kalmışlar mı ya da antitox damla şikayetleri paylaşmışlar mı incelemenizi tavsiye ederiz.

Antitox damla nedir?

Antitox damla, sağlık uzmanı Meltem Açıkel tarafından geliştirilen, içerisinde bitkisel özlerin olduğu, kullanıldığı zaman birkaç saat içerisinde spor ve diyet ile birlikte kullanılırsa vücuttaki toksinlerin dışarıya atılmasını sağlayan bir zayıflama ürünüdür.

Son zamanlarda özellikle Facebook’ta reklamı yapılan antitox damla ile alakalı kafanıza takılan tüm soruları sayfanın altında bulunan antitox kullanıcı yorumları alanından sorabilirsiniz. Ürünün eczanelerde satıldığını iddia eden kişiler olsa da aslında bu bir pazarlama tekniğinden öteye gitmemektedir. Yani bu zayıflama ürünü eczanelerde satılmamaktadır.

Antitox damlanın yan etkileri nelerdir?

Satış sitelerini incelediğimizde antitox yan etkileri ile alakalı bulabildiğimiz tek bilgi her hangi bir yan etkisinin olmadığının belirtilmiş olmasıdır. Fakat doktorların, diyetisyenlerin ısrarla söylediği uyarıları bir kere daha hatırlatmakta yarar vardır. Emziren kadınların, hamilelerin, kalp problemi olan kişilerin, guatr olanların ve böbrek problemi olan kişilerin kullanmaması gerekmektedir. Bir kere daha antitox fiyatı hatırlatmak gerekirse 69 TL’dir.

Antitox damla nasıl kullanılır?

Bu zayıflama ürününün kullanımı oldukça basittir. Yapılması gereken tek şey yemeklerin içine ya da suyun içine birkaç damla damlatıp tüketmektir. Tadı sizi rahatsız etmeyecektir. Her yemekten 2-3 damla katılması faydalı olacaktır. Düzenli kullanım neticesinde vücudunuzdaki toksinler yavaş yavaş dışarıya atılacaktır. Sadece 1-2 gün kullanmakla antitox faydaları etkisini göstersin demek doğru olmaz. En az 1 ay kullanılması antitox satış sitesinde tavsiye edilmektedir.

Antitox damla kullananlar ne düşünüyor?
Antitox damla kullananlar ne düşünüyor?

Antitox kullananlar ne düşünüyor?

Bir ürün ile alakalı araştırma yapıyorsanız sadece bir siteye bağlı kalmamanızı tavsiye ederiz. Yani antitox damla kullanıcı yorumları ile alakalı araştırma yapıyorsanız sadece sitemizdeki yorumları değil, başka sitelerde paylaşılanları da okumanızı tavsiye ederiz. Kafanıza takılan tüm soruları bu sayfada ya da antitox şikayetleri başlıklı sayfadan paylaşabilirsiniz.

Antitox zayıflama damlası yorumları

Yakın bir tarihte ben de antitox damlayı satın alıp denemek istiyorum. Olumlu ya da olumsuz tüm yorumları sizlerle burada paylaşacağım. Bu arada sizler de antitox damla ile alakalı düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Bu arada sitemizde paylaşılan tüm zayıflama ürünleri için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Engin Polat
Yazar:Engin Polat
Editör
Kullanıcı Yorumları sitesinden 10 yıldan fazla bir süredir editörlük yapmaktayım. Sizler için ürünleri araştırıp, incelemekteyiz. İncelediğimiz tüm ürünleri görmek için Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

4 yorum

  • İnternette antitox satışı yapan siteleri tek tek inceliyorum. Bazı sitelerde fiyatın farklı olmasının nedeni nedir? Hangisine güveneceğiz? Orijinal antitox nerede satılıyor?

    • Hepsi aynı şeyleri satıyor bence sadece site isimlerini değiştirip bu işi yapıyorlar. Rekabet oluışturmak için.

    • Yasemin hanım bence hepsi aynı. Hangisinden alırsanız alın aynı etkiyi yapacağını düşünüyorum. Ben antitox kullanmadım araştırıyorum fakat önce kullandığım moringa çayı ile ilgili yaptığım araştırmalar ve satın aldığım 2 farklı yerdeki çayda bir işe yaramadı ve param boşuna gitmişti. O nedenle bu antitox çayı meltem hanıma güvenerek almak istiyorum fakat emin de değilim.

  • Ben Tamamen bitkisel diye aldım şu anda okuyup öğrendim ki Kalp rahatsızlığı olanlar kullanamaz mış Madem bitkisel kalbi niye dokunuyor anlamadım kalp kapak sorunu yaşıyorum 2 kutu bitirmek üzereyim hiçbir faydasını görmedim elimde daha 4 kutu var onları atıp atmamak da kararsız kaldım

Bir cevap yazın