Baymak Lambert LX 24 FI Hermetik Kombi Yorumları

Genellikle aşırı ısınma, led hatası gibi sorunları olan Baymak kombi şikayetleri için..

0

Baymak’ın Lambert LX 24 Fİ Hermetik Kombisini kullananlar zaman zaman aşırı ısınma, çalışmama gibi sorunlardan muzdarip olup, bir yerlere şikayetleri, yaşadıkları sorunları iletmek istiyorlar. Bunun için birçok internet sitesi bulunmakla birlikte biz de sizlere baymak lambert lx 24 fi hermetik kombi incelemesini yaparak sözü sizlere bırakmak istedik. Bu kombiyi internet sitelerinden 1000 lira ile 1500 lira arasında bir fiyata satın alabiliyorsunuz. Fiyat aralığının olmasının nedeni internet sitelerinin koymuş oldukları kar marjıdır.

Lambert LX 24 FI Kombi Özellikleri

Doğalgaz yada LPG ile çalışabilme özelliğine sahip olan bu kombinin ısıtma şekli ise konveksiyoneldir. Saatte 21300 kcal enerji harcamaktadır. Orjinal, faturalı satın aldığınız zaman 2 yıl garantisi olan bu ürünün ısınma sorununun nasıl çözüleceğini ise henüz bilemiyoruz. Garantisi varsa servisi çağırıp baktırabilirsiniz ancak garantisi yoksa epey bir masrafla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Bu teknik detayların yanında ayrıca kombinin arıza tespit özelliği bulunmaktadır. Kombinin bir yerinde bir arıza meydana gelse bunu size led ekrandan bildirmektedir. Ateşleme sistemi elektronik olup suyun donmasına karşı da mevcut emniyet istemi bulunmaktadır.

Lambert LX 24 FI Şikayetleri

Aşağıdaki yorum alanını kullanarak baymak lambert lx 24 Fİ kombi ile alakalı yaşadığınız sorunları dile getirebilir, insanların da bu sorunları bilmesini sağlayabilirsiniz. Netice itibariyle binlerce lira para ödüyorsunuz. Almış olduğunuz ürünün de sorunsuz olmasını istemek herkesin en doğal hakkıdır. Bu ürün hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bunları da beğenebilirsiniz...

Sen de bir yorum ekle

Mail adresiniz başkalarıyla paylaşılmayacaktır...