Bioderma Sensibio H2O Nedir? Kullanıcı Yorumları

Bioderma Sensibio H2O 500 ml fiyatı ne kadar? Kullananlar ve şikayetleri burada...

0

Merhabalar. Bu yazımızda bioderma sensibio h2o nedir sorusuna yanıt vereceğiz. Bioderma sensibio h2o nasıl kullanılır, kullanımı nasıl olmalıdır? Ayrıca bioderma ürünleri kullananlar burada ürün hakkındaki şikayet ve yorumlarını da paylaşacaklardır. Peki nedir bioderma sensibio h20 500 ml? Ne işe yarar, ne zaman kullanılır, kimler kullanamaz bu gibi soruların yanıtlarını da aşağıdan bulabilirsiniz.

Bioderma Sensibio H2O Nedir?

Birçok kadın makyaj yapar, yüzüne bir sürü kimyasal madde sürer. Elbette bunlar gündelik hayatta sizi güzelleştirse de ileriye dönük düşündüğünüzde cildinize zarar vermektedir. Elbette tüm kozmetik ürünleri için değildir bu sözlerimiz fakat birçok ürün maalesef şu anda bu durumdadır. Her neyse.. Bioderma sensibio h2o ise makyaj sonrası temizleme, yatıştırmaya yardımcı bir karışımdır. Ayrıca hassas ciltler için durulama gerektirmeyen bir temizleyicidir de.

İçerisinde bulunan miseller sayesinde ciltte bulunan makyajı temizler, gözenekler arasındaki birikintiyi ve kirleri zorlanmadan temizleyerek size zaman kazandırır. Bazı hassas ciltlerde temizleme sonrasında tahriş görünmektedir. Bu ürün içerisindeki aktif yatıştırıcı salatalık ekstresi sayesinde cildinizin tahriş olmasını da engellemektedir ya da en aza indirgemektedir.

Bioderma Sensibio H2O Kullanımı

Bioderma’nın Sensibio H2O ürününü günde 2 defa kullanmanız tavsiye ediliyor. Elbette makyajsız olduğunuz günlerde kullanmak zorunda değilsiniz. Makyajınızı temizlemek için biraz pamuk üzerine sensibio h2o dökerek cildinizi temizlemeye başlayınız. Pamuk kirlendikten sonra başka pamuklarla temizlemeye devam ediniz. Bu işlemi ne zaman ki pamukta makyaj malzemenizin izleri kalmaz o zamana kadar devam ettiriniz.

Bioderma sensibio h2o kullandıktan sonra bir daha cildinizi yıkamanıza gerek yoktur. Fakat cildinizde bioderma sensibio h2o kalacağından dolayı temiz bir havlu ile temizleyebilirsiniz. Bu üründe parfüm bulunmamaktadır.

Bioderma Sensibio H2O Kullanıcı Yorumları

Evet. Satış fiyatı 55 – 65 TL arasında olan bioderma sensibio h2o temizleme losyonunu eczanelerden temin edebilirsiniz. Dileyen kişiler internet üzerinden de sipariş verebilirler. Bu yazımızda eğer kullanmışsanız bu ürünü diğer insanların bilgi sahibi olmaları açısından bioderma sensibio h2o ile alakalı yorumları ve şikayetleri yazabilirsiniz. Sizce iddia edildiği gibi bir ürün müdür? Ne düşünüyorsunuz?

Bunları da beğenebilirsiniz...

Sen de bir yorum ekle

Mail adresiniz başkalarıyla paylaşılmayacaktır...