Black Gold Mask Eczane Fiyatı Nedir? Şikayet ve Yorumları

Black Gold Mask Kullanıcı Yorumları, Siyah nokta temizleyici siyah altın maske kullananlar

0

Merhabalar. Bu yazımda black gold mask nedir? Eczanelerde satılıyor mu, varsa eğer eczane fiyatı nedir? Kimler black gold mask kullanmış ve yorumları ne yöndedir gibi konulara yer vereceğiz. Black Gold Mask özellikle burun bölgesindeki siyah noktaları temizlemek için kullanılması tavsiye edilen bir cilt temizleyici maskedir. Son günlerde epey popüler olmuş durumdadır. Peki black gold mask gerçekten işe yarıyor mu?

Black Gold Mask Nedir?

Black Gold Mask yada türkçe telafuzu ile siyah altın maske içerisinde Aqua, Alcohol Denat, Parfüm, Copolyol glycerin, tocopherol yağı, dimetcihone gibi kimyasal maddelerin olduğu bir kozmetik ürünüdür. Bu ürünün cildinizdeki siyah noktalaır temizlemek için kullanıyorsunuz. Ayrıca cildi temizleyici, yenileyici özelliği de bulunmaktadır.

Ürün ile alakalı nedendir bilmem ama eczanelerde satılıyor mu sorusu en çok muhatap olduğumuz sorudur. Bu ürün maalesef eczanelerde satılan bir ürün değildir. Sadece internet üzerinden satışı yapılan black gold mask için istenilen fiyat ise 49 türk lirasıdır.

Black Gold Mask Nasıl Kullanılır?

Siyah altın maskenin kullanımı basittir. Yapmanız gereken şey öncelikle yüzünüzü yıkayıp durulamaktır. Sonrasında ise parmak ucuyla black gold maskeyi yüzünüze ince bir tabaka halinde sürmeniz gerekiyor. Sürdükten sonra yaklaşık 20 dakika boyunca bekleyiniz. Bu esnada varsa diğer işlerinizi halledebilirsiniz. Maskeyi 20 dakika sonra soyarak kaldırabilirsiniz. Eğer maske gerçekten işe yarıyorsa zaten ilk kaldırdığınız andan itibaren cildinizdeki kirlerin çıktığını göreceksinizdir.

Black gold mask ürünün satın aldığınızda ürünün içerisinde kullanma talimatı bulunmaktadır. Kullanmadan önce mutlaka kullanma kılavuzunu okuyunuz.

Black Gold Mask Kullanıcı Yorumları

Aşağıdaki yorum alanını kullanarak siz de black gold mask ile alakalı düşüncelerinizi, yorumlarınızı yayınlayabilirsiniz. Eğer black gold mask ile alakalı kafanıza takılan sorular olursa yorum alanından sorabilirsiniz. Sizce black gold mask işe yarıyor mu? Bu ürün hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bunları da beğenebilirsiniz...

Sen de bir yorum ekle

Mail adresiniz başkalarıyla paylaşılmayacaktır...