Busty Serum Eczanelerde Satılıyor mu?

Busty Serum şikayetleri ve merak ettiğiniz soruları buradan paylaşabilirsiniz.

0

Merhabalar. Az önce busty göğüs büyütücü serum satışı yapan siteleri inceledim. Doğrusu öncelikle busty serum eczanelerde satılıyor mu diye Google’a sordum ve karşıma çıkan satış sitelerine girip incelediğimde pek tatmin edici şeylerle karşılaşmadım. Bir ürünün satış sitesine girdiğim zaman öncelikle sitedeki “kullanıcı yorumları” alanını incelerim. Oradaki yorumların insanlar tarafından mı yoksa satıcılar tarafından mı hazırlandığına bakarım. Gerçi genel olarak hiç bir satış sitesinde olumsuz yorum okuyamazsınız ancak yine de kontrol ediyorum…

Busty Serum Eczanelerde Satılıyor mu?

Busty serum sitesindeki yorumlarda görsellerle oynanarak hazırlanmıştır. Birkaç kullanıcı güya kullanıp, göğüslerini çekerek göndermişler ve sitede yayınlamışlar. Sitede “Ayşe Turan” isimli bir kullanıcının “75B sütyen giyiyordum ve busty serum sonrasında 75C’ye geçtim” şeklinde yorumu bulunuyor. Hemen altında ise bir fotoğraf. Mesela o fotoğraftaki kişiyle profil fotoğrafındaki kişinin aynı olmadığını ve bunun gibi birkaç yorumcunun daha olduğunu söyleyebilirim. Bu gözüme çarpan ilk ayrıntıydı.

Bir başka ayrıntı ise busty serum sitesindeki sipariş formunda “En Yakın Eczaneden Sipariş Formu” şeklinde bir ibare yer alıyordu. Yani bu ürünü satan kişilerin eczanelerle bir anlaşmasının olması gerekiyor ki eczanelerden size ürün gönderimi gerçekleştirilsin. Siteyi incelediğimde anlaşmalı oldukları eczanelerle alakalı bir açıklama, belge de göremedim. Bu da bir başka ayrıntıydı.

Busty Serum

Ben yaşadığım bölgede (İstanbul) yakınımda olan birkaç eczaneye giderek böyle bir ürünün kendilerinde olup olmadığını sordum. Görevliler bu tarz ürünleri satmadıklarını, bunun yasal olmadığını belirttiler. Ben de cevabımı almıştım. Şu anda ise size bu yazıyı hazırlıyorum. Yukarıdaki resimde gördüğünüz sayaç ise sizi yanıltmasın. Eğer ürünü alacaksanız o sayaç sürekli sıfırlanmaktadır. Yani kampanyaları her zaman vardır. Siz de busty serum ile alakalı yorumlarınızı bizimle ve kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsiniz...

Sen de bir yorum ekle

Mail adresiniz başkalarıyla paylaşılmayacaktır...