Damar Açıcı Panax Nedir? Şikayet ve Panaks Kullanıcı Yorumları

Klavis panax kullananlar ne diyor? Bu yazıda Dr. Ömer Coşkun Panax ürünü hakkında yorumları ve şikayetleri bulabileceksiniz...

1

Bu yazımızda Dr. Ömer Coşkun’un damar açıcı ürünü olan Panax ile alakalı detaylar paylaşılacaktır. Öncelikle klavis panax nedir, gerçekten tıkanmış damarları açıyor mu? Kimler kullanabilir kimler kullanamaz bu gibi sorulara cevap vereceğiz. Sonrasında ise damar açıcı panax ile alakalı kullanıcı yorumları, panax şikayetleri ve merak edilen diğer sorulara yorum alanında yer vereceğiz. Şimdiye kadar birçok kişi Panax‘ı kullanmış ve bunlardan memnun kalanlar olduğu gibi şikayet edenlerde bulunuyordu. Zaten orjinal panax Dr. Mustafa Eraslan’ın mı yoksa Ömer Coşkun’un mudur tartışmaları yıllar boyu sürdü, gitti. Şimdi bu konuyu bir kenara bırakarak dilerseniz panax nedir sorusuna cevap verelim…

Damar Açıcı Panax Nedir?

Panax Nedir?
Panax Yan Etkileri Nelerdir?
Panax Nasıl Kullanılır?
Damar Açıcı Panax Fiyatı
Panax Kullanıcı Yorumları
Panax Şikayetleri

Panax, uzak doğuda uzun yıllar kullanılan bir üründür. İçerisinde çoban çökerten ekstresi, gingseng ekstresi, avena sativa yani yulaf ekstresi, bitkisel magnezyum stearat bulunan ve yüzde 100 bitkisel olduğu iddia edilen bir bitkisel gıda takviyesidir. Bu ürün ister Kibarlı Panax olsun ister Ömer Coşkun’un Panax’ı olsun kesinlikle ilaç değildir. Yani doktora gitmeden kullanılabilecek bir ürün değildir. Eğer doktorunuz bu tarz ürünleri kullanmanıza müsaade etmişse sorun yok ancak muhakkak ki onay almanızı tavsiye ediyoruz.

Doktor Ömer Coşkun’un internet sitesinde ürünün patentinin kendileri tarafından alındığı iddia ediliyor. Aynı iddia Mustafa Eraslan’ın sitesinde de yer alıyor. Hangi ürünün orjinal olup hangisinin taklit olduğunu bilemiyoruz. Bu nedenle her iki ürün ile alakalı mutlaka panax kullanıcı yorumları ve panax şikayetleri okumanızı tavsiye ediyoruz. Her bir kutunun içerisinde 90 adet kapsül bulunmaktadır.

Panax Yan Etkileri Nelerdir?

Değerli www.kullaniciyorumlari.gen.tr takipçileri… Biz panax yan etkileri ile alakalı yaptığımız araştırmalar sonucunda genelde satış sitelerine ulaşabildiğimiz için oralarda da ürün ile alakalı bir yan etkinin olmadığı belirtilmektedir. Ancak bu konuda yine de bizim sizlere tavsiyemiz eğer herhangi bir maddeye karşı alerjiniz varsa bu ürünü kullanmamanız yönündedir. Öncelikle doktorunuza danışmanızı, böyle bir damar açıcı ürünün olduğunu ve kendisine kullanabilip kullanamayacağınızı sorunuz. Eğer doktorunuzdan “kullanabilirsiniz” şeklinde bir onay alırsanız o vakit rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bilgilendirme: Panax, aslında gingseng özünden üretilen, geliştirilen bir takviye edicidir. Panax ile alakalı wikipedia sayfasına gitmek için kaynağa tıklayınız. [1]

Fakat yine de panax yan etkileri ile alakalı araştırmalarımızı sürdüreceğimizi, bu konuda insanların yorumlarını ve şikayetlerini okumaya devam edeceğimzii bildirmek isteriz. Eğer siz panax yan etkileri hakkında bilgiye sahipseniz bunu yorum alanından bizimle ve bu ürünü kullanacak olan kişilerle paylaşırsanız memnun oluruz.

Panax Nasıl Kullanılır? Kullanımı…

Panax’ın kullanımı ile alakalı tüm sitelerde günde 2 defa kullanılması tavsiye edilmektedir. Zaten her bir kutuda 90 kapsül bulunduğundan dolayı 1 kutu panax size 45 gün boyunca yetecektir. Bir tableti sabahları bir tableti de akşamları almanız önerilmektedir. Burada en çok düşülen yanılgıyla alakalı bir kere daha hatırlatma yapmak istiyorum. Değerli dostlar… Bu bir ilaç değildir. Bitkisel olduğu iddia edilen gıda takviyesidir. Yani eğer doktorunuz size reçete ile bir ilaç vermişse bu ilaç yerine geçmemektedir. Doktorunuz size özellikle panax kullanmanız gerekiyor demedikçe lütfen dikkatli olunuz. Ya da doktorunuzdan bilgi alınız.

Zaten satış sitelerinden de daha önceden almış oldukları cezalardan dolayı damar açıcı panax ürünün bir ilaç olmadığı, tamamen bitkisel bir takviye ürün olduğu belirtilmektedir.

Ginseng Bitkisi Faydaları Nelerdir?

Damar Açıcı Panax Fiyatı

Bu bir ilaç olmadığından dolayı her eczanede satılmamaktadır. Belki bazı eczanelerde ekstra olarak satılabilir ancak normalde ilaç olmadığından dolayı eczanelerde satılmamaktadır. Damar açıcı panax satış fiyatı Dr. Ömer Coşkun’un sitesinde 99 TL iken Mustafa Eraslan’ın sitesinde ise 150 TL’dir. Fiyat farkının neden kaynaklandığını bilemiyoruz. Hatta bazı internet sitelerinde 99 TL’den daha uygun fiyatlara da bulmanız mümkündür ancak bunların işe yarayıp yaramadıkları muammadır. Panax’ın sahte ürünlerinin de satıldığını lütfen unutmayınız.

Panax Kullanıcı Yorumları

Buraya kadar umarım herşey yolundadır. Bu yazıda panax kullanıcı yorumları, damar açıcı panax şikayetleri yayınlanacaktır. Eğer siz de bu ürünü kullanmışsanız, bu gıda takviyesi ürünü kullanmak isteyenler için düşüncelerinizi, yorumlarınızı ve varsa şikayetlerinizi yazarak onların da bilgi sahibi olmasına yardımcı olabilirsiniz. Sizce panax gerçekten işe yarıyor mu? Bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Bunları da beğenebilirsiniz...

1 Yorum Yapılmış

  1. KALP DAMAR SAĞLIĞI - kullanıcı yorumları

    FOREVER LİVİNG ARGİ+ ÜRÜNÜ KALP VE DAMAR SAĞLIĞI İÇİN SÜPER. NOBEL ÖDÜLLÜ VE DOĞAL BİR ÜRÜNMÜŞ. orangelifeflptrcom

Sen de bir yorum ekle

Mail adresiniz başkalarıyla paylaşılmayacaktır...