Dezpack Dietto Şikayet Dezpack instagram Engeli

0

Aşağıdaki dezpack dietto şikayetleri bir kullanıcı tarafından, bize ulaştırılan mesajtır. İnstagram üzerinden satın aldığını belirten arzu isimli kullanıcı, daha sonra yorum olarak şikayet yazdığından dolayı engellendiğini ve bir daha da dezpack dietto instagram hesabına ulaşamadığını belirtti. Aşağıdaki yorum ise kullanıcının kullandıktan sonraki tecrübelerini içermektedir.

Dezpack Dietto Kullandım…

Ben arkadaşımla beraber kullandım hiç kilo veremedim tadı fena değil ama kilo verememek şaşırtıcı o kadar aç kalıyorsun ve kilo veremiyorsun ayrıca şişkinlik sürekli karında gurultu gaz kabızlık saçma sapan şeyler oldu çok rahatsızlık verdi birde biz instagramda bulmuştuk bu ürünü şikayet gibi yorum yazınca yorumları siliyorlar benide takipçilerden silip engellemişker o kadarda zavallılar sakın kanmayın derim memnun kalanlara da şaşırıyorum yada biz dolandırıldık sahte ürün aldık.Dezpack Dietto Şikayetleri

Siz de dezpack dietto şikayet konusunda ürün hakkında yorumlarınızı, merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz. Eğer dezpack ürünlerini kullandıysanız insanların bilgilenmesi adına yaşadıklarınızı paylaşabilirsiniz. Unutmamak gerekir ki bilgi paylaştıkça çoğalır. Yorum alanından dezpack dietto ürününü nereden aldığınızı da belirtirseniz daha sağlıklı bir paylaşım ortamı oluşacaktır.

Bunları da beğenebilirsiniz...

Sen de bir yorum ekle

Mail adresiniz başkalarıyla paylaşılmayacaktır...