Electrolux Silent Performer ZSPCCLASS Yorum ve Şikayetleri

Electrolux Silent Performer Kullanıcı Yorumları, Yedek Toz Torbası fiyatı ve özellikleri...

0

Merhabalar. Bu yazımızda electrolux silent performer elektrikli süperge yorumları ve şikayetleri ile birlikte fiyatı, özellikleri hakkında da bilgi paylaşılacaktır. Ürünün tam adı, modeli Electrolux Silent Performer Cyclonic ZSPCCLASS’dir. İnternette satın alabileceğiniz gibi bulunduğunuz il yada ilçedeki electrolux bayisinden de satın alabilirsiniz. Burada size bir uyarıda bulunmak istiyoruz. Eğer internet sitesinden satın almayı düşünüyorsanız her siteye güvenmemenizi, büyük ve bu alanda ismini duyurmuş sitelerden satın almanızı tavsiye ederim. Electrolux Silent Performer Cyclonic ZSPCCLASS elektrikli süpürgenin satış fiyatı 550 – 650 TL arasında değişmektedir.

Electrolux Silent Performer Özellikleri

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki electrolux silent performer elektirikli süpürgede toz torbas bulunmuyor. Yani dolunca atacağınız yada temizleyeceğiniz bir toz torbası yok. Bunun yerine kirin dolduğu alanı boşaltıp temizlemeniz yeterli olacaktır.

Piyasdaki diğer süpürgelere nazaran oldukça sessiz olması da ayrı bir dikkat çekici özelliğidir. Ayrıca odanızdaki havayı temizleme gibi bir özelliğide bulunmaktadır. İsterseniz ayaklı bir şekilde isterseniz de yatay bir şekilde istediğiniz yerde saklayabilirsiniz. İşte electrolux silent performer süpürge özellikleri:

Renk Shell white
Borular Teleskobik, paslanmaz çelik, kilit mekanizmalı
Yer başlığı DustPro™ Silent
Teknoloji Bagless
Turbo yer başlığı Yok
Kablo sarıcı Var
Kablo uzunluğu (m) 6
Süpürge başlığı güçlü fırça Yok
Motor filtresi Temel motor filtresi
Çıkış filtresi Yıkanabilir hijyen 12 filtre
Çalışma yarıçapı (m) 9
Enerji Verimlilik Sınıfı A
Yıllık Ortalama Enerji Tüketimi 25.9
Ses seviyesi dB(A) 72
Sert Zemin Temizliği Performans Sınıfı A
Halı Temizliği Performans Sınıfı D
Toz Emisyon Sınıfı A
Motor gücü (W) 800

Electrolux Silent Performer Yorumları

Siz de bir ürün almadan önce mutlaka o ürünle alakalı yorumları ve şikayetleri okuyunuz. Aşağıdaki yorum alanınıdan electrolux silent performer elektrikli süpürge yorumları yayınlanmaktadır. Siz de ürün hakkındaki yorum ve şikayetlerinizi diğer insanlarla paylaşabilirsiniz. Ayrıca diğer electrolux ürünleri için electrolux kullanıcı yorumları başlıklı konularımızı inceleyebilirsiniz. Sizce nasıl bir süpürgedir? Yaklaşık 600 liralık bir parayı hak ediyor mu?

Sen de bir yorum ekle

Mail adresiniz başkalarıyla paylaşılmayacaktır...