Facebook 101 Okey Plus Ban Kaldırma Şikayetleri

2

Facebook üzerinden oynana 101 okey plus oyununda bir vesile ile engellenmiş ve ban kaldırma işlemi yapmak istiyorsanız bunun pek mümkün olmadığını belirtmek istiyoruz. Çünkü sitemize gelen 101 okey plus ban kaldırma şikayetleri öyle gösteriyor ki bu konuda binlerce kişi mağdur olmuş durumdadır. Oyun sahiplerinin bu konudaki tutumları katı olup banlanan, uzaklaştırılan üyelerin oyuna geri alınması mümkün değildir. Aşağıdaki yorum alanından ise facebook 101 okey plus ban kaldırma şikayetleri başlıklı konuda yazılan bazı yorumları okuyacaksınız.

Facebook 101 Okey Plus Şikayetleri

Gürcan Karaduman: 101 okey plus yöneticileri yeter artık ben hiç bir şey yapmadan beni bamlamışsınız olur olmadık kişiler şikayet ediyorlar açamadıkları zaman bu sefer karşındaki insanlara saldırıyorlar.sizde kendi menfaatiniz için hemen banlıyorsunuz ayıp ya yeter artık

Galip Erişken: 3 yıldır facebook üzerinden 101 okey plus oynamaktayım şimdiye kadar kimseye ne bir yanlış yaptım, ne küfür ettim ne de çip arttırma hilesi filan denedin ancak geçen gün kazandığım bir oyunda rakiplerimden biri kaybetti diye beni şikayet edip, banlanmama neden oldu. lütfen oyunumu geri verin. 3 yıldır sizin oynunuzu oynamaktayım. teşekkürler.

Şirin Doğanay: Arkadaş bana çip yollayacaktı hile yaptık bana taş veriyordu beni şikayet ettiler okeyim banlandı ben okeyi çok seviyorum çok severek oynuyorum lütfen okeyimi açarmısınız bardağa hile yapmayacağım içindeki bütün çiplerimi silin okeyimi açmanızı rica ediyorum… Özür dilerim

Siz de facebook 101 okey plus ban kaldırma şikayetleri başlıklı bu konudan yaşadığınız sorunları dile getirebilir, diğer insanlarla paylaşabilirsiniz. Unutmayın çok fazla yorum yapılırsa facebook 101 plus oyun yetkilileri bu yorumları dikkate alabilir.

Bunları da beğenebilirsiniz...

2 Yorum Yapılmış

  1. Zübeyir sibel berat koç - kullanıcı yorumları

    Beni neden yasakladınız? Ben oyun oynarken birşey yapmadım ki? Canı sıkılan şikayet ediyor, oyunu kaybeden dayanamayıp şikayet ediyor. Ben birşey yapmadım. Lütfen oyunum geri açın.

    1. Kullanıcı Yorumları - kullanıcı yorumları

      Maalesef siz birşey yapmamış olsanız bile birileri sizi şikayet ederse oyuna girişiniz engellenebiliyor. Bu konuda yapabilecek birşey yok gibi.

Sen de bir yorum ekle

Mail adresiniz başkalarıyla paylaşılmayacaktır...