Finansbank Şikayetleri QNB Finansbank Şikayet Hattı

QNB Finansbank ile alakalı yaşamış olduğunuz sorunları buradan paylaşabilirsiniz.

4

Finansbank Türkiye’de hizmet veren bir Katar bankasıdır. Bu yazıda sizden gelen finansbank şikayetleri paylaşılmaktadır. Ayrıca QNB finansbank şikayet hattını da yazının sonunda paylaşacağız. Siz direkt olarak finansbank hakkında yaşadığınız sorunları aşağıdaki yorum alanından paylaşabilirsiniz. Biz finansbank hakkında bilgi sahibi olmak isteyen kişiler için müsaadenizle birkaç bilgi aktaralım.

Sitemiz editörlerinden Metin K.’nın finansbank ile yaşamış olduğu sorunu okumak için finansbank şikayetim başlıklı yazıyı okuyabilirsiniz.

Finansbank’ın Kısa Tarihçesi

İlk ismi Finansbank olan kuruluş 1987 yılında Hüsnü Özyeğin tarafından kurulmuştur. Şimdilerde Hüsnü Özyeğin tarafından kurulan Fibabank ile bir bağlantısı bulunmamaktadır. Aradan geçen 19 yılın ardından Finansbank Yunanistan bankası olan NBG tarafından satın alınmıştır.  10 yıl Yunanlıların elinde kaldıktan sonra yüzde 99,81’lik hissesini bir Katar bankası olan QNB satın almıştır. Her ne kadar Türkiye’de hizmet veriyor olsalarda aslında Finansbank, bir katar bankasıdır.

Dilerseniz Finansbank hakkında daha fazla bilgi almak için vikipedia sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

QNB Finansbank Şikayetleri

Her ne kadar bankanın sahipleri Katar’lı olsa da müşteri kitlesi halen Türkiye’de olan Finansbank ile alakalı zaman zaman banka müşterileri sorun yaşamaktadırlar. İşte bu sorunları dilerseniz 0850 222 1 900 numaralı hattan iletebilirsiniz ancak “hayır kardeşim, ben yaşadığım sorunu başkaları da bilsin” istiyorum diyorsanız aşağıdaki yorum alanını kullanarak finansbank şikayetleri bölümüne yaşamış olduğunuz problemleri aktarabilirsiniz. Siz nasıl bir sorun yaşamıştınız?

Bunları da beğenebilirsiniz...

4 Yorum Yapılmış

 1. Çağatay - kullanıcı yorumları

  Babam çiftçi bir traktör almak için qnb finansbank kredi sistemini kullandı ancak kullanmaz olaydı. 5 yıldır borçlarını bir gün bile aksatmadan ödeyen babamın bugün taksitleri bitti ancak beyefendiler 500 tl daha talep ediyorlar. Haram zıkkım olsun o para size. Herkese nasıl bir banka olduğunuzu anlatacağım. Yazıklar olsun finansbanka.

 2. Taha - kullanıcı yorumları

  Ben QNB Finansbank’ın aktif bir müşterisi olarak şikayetimi yazmak istiyorum. Yıllık yüz binlerce liralık işlem yapmaktayım. Buna rağmen hesabımdan yıllık işletim ücreti kesilmektedir. Böyle bir saçmalık olmaz. Heleki finansbank gibi bir bankaya hiç yakışmayan bir davranıştır. Ben hesabımdan kesilen yıllık işletim ücretinin geri iade edilmesini talep ediyorum. Aksi halde finansbank ile işlemlerimi bitirip başka bankalarla çalışmaya başlayacağım.

 3. Halilibo - kullanıcı yorumları

  Benim yaşadığım bir sorunu bir şikayeti paylaşmak istiyorum adamlar zaten paralarını mislisiyle alıyor üstüne üstün bir gün vermedinmi tekrar faiz bildiriyorlar gerçi her bankada var ama sanki burasınınki daha fazla işin aslı elimizden geldiği kadar bankalara bulaşmanak lazım vesselam

 4. Kerem - kullanıcı yorumları

  Öğrenci olduğum zaman finansbank kredi kartı almıştım limiti 300 TL idi sonra bunlar ben istemediğ,m halde limiti arttırdılar. Haliyle biraz borç birikti eğer limitim atmasaydı ben düzenli ödeme yapıyordum limit arttığı için farkında olmadan harcamışım şimdide avukata vereceğim diyorsunuz yazıklar olsun size

Sen de bir yorum ekle

Mail adresiniz başkalarıyla paylaşılmayacaktır...