İstanbul Seyahat Otobüs Şikayetleri

İstanbul Seyahat Otobüsleri ve Personel Şikayet Konusu

0

İstanbul Seyahat otobüs şikayetleri başlıklı bu konuda, insanlar seyahat ettikleri otobüsü yada görevli olan kişileri şikayet ederek, insanların da istanbul seyahat hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlıyorlar. İstanbul ve çevresinde hizmet veren firmayla zaman zaman sorunlar yaşayabilirsiniz. Birçok firmada olduğu gibi bu firmanın da çalışanlarıyla yada seferleri ile alakalı şikayetleriniz olabilir. Bu başlık altından dilerseniz bunu paylaşarak, diğer insanların da bu konuda dikkatli olmalarına vesile olabilirsiniz.

İstanbul Seyahat müşteri hizmetleri numarası 444 59 59 şeklindedir. Bu numaraya Türkiye’nin her yerinden arayarak ulaşabilir, sorunlarınızı iletip hatta biletleriniz ile ilgili online işlemlerinizi de yapabilirsiniz. Cevap yazarlar mı bilemiyorum ancak dilerseniz info@istanbulseyahat.com.tr mail adresine istek, şikayet ve önerilerinizi yollayabilirsiniz.

İstanbul Seyahat Şikayetleri

Değerli dostlar! Yukarıdaki telefon numarasını arayıp ulaşamadıysanız yada göndermiş olduğunuz maile bir cevap gelmediyse aşağıdaki yorum alanını kullanarak istanbul seyahat şikayetinizi yazabilirsiniz.

Sen de bir yorum ekle

Mail adresiniz başkalarıyla paylaşılmayacaktır...