Parazit Çayı Nedir? Şikayet ve Kullanıcı Yorumları

Parazit Çayı Kullananlar tarafından paylaşılan parazit çayı şikayetleri ve yan etkileri...

1

Yeniden merhaba… Bu yazımda parazit çayı nedir sorusuna yanıt vermeye çalışacağım. Ayrıca parazit çayı şikayet / şikayetleri ve kullananlar tarafından yayınlanacak olan parazit çayı kullanıcı yorumları da yine bu başlık altında toplanacaktır. Bu tarz ürünleri internet sitelerinden satın almadan önce mutlaka ürün hakkındaki yorumları okuyunuz. İnsanların o ürün ile alakalı ne söylediğini, iyi mi kötü mü olduğunu araştırınız. Sonrasında eğer mantığınıza yatarsa siz de satın alıp kullanabilirsiniz. İşte parazit çayı ile alakalı da bu yazımızda bu soru işaretlerini gidermeye çalışacağız…

Parazit Çayı Nedir?

Parazit Çayı Nedir?
Parazit Çayı Yan Etkileri Nelerdir
Parazit Çayı Kullanımı
Parazit Çayı Kullanıcı Yorumları
Parazit Çayı Şikayetleri

Aslında bu ürün parasitea forte olarak da bilinmektedir. Bu ürün vücuttaki zararlı parazitleri, asalakları öldürmeye, onların direncini kırmaya yardımcı olan bir bitkisel çaydır. Aslında vücudumuzda her ne kadar zararlı parazitler çoğunlukta olsa da vücudumuz için faydalı olanları da yok değildir. Bu çayı kullandığınızda tüm parazitleri ortadan kaldıracağınızı lütfen unutmayınız.

Parazitler, insan vücudunun direncini ciddi oranda düşüren, bağışıklık sisteminin çökmesine yada zayıflamasına neden olan bununla birlikte birçok hastalığın davetçisidir. Bu nedenlere vücuttaki potasyum, çinko, manganez, selenyum gibi maddelerin tüketilmesini sağlayarak neden olurlar. Sadece bununla kalsa iyidir.. Ayrıca karaciğer, safra kesesi, bağırsak sorunları da baş göstermeye başlar. Peki bu herkeste olur mu? Elbette hayır. Ancak zaman zaman bu tarz bitkisel çayları tüketmekte yarar vardır. Mümkünse eğer kendiniz evde bunu hazırlayarakta tüketebilirsiniz. Bunun için önümüzdeki günlerde parazit çayı nasıl hazırlanır başlığıyla bir yazı daha yayınlamayı düşünüyorum.

Parazit Çayı Yan Etkileri

İnanır mısınız? Ürünü satan kişilerin sitelerini incelediğimde parazit çayının yan etkileri ile alakalı bir tek cümle yazılmamış. Sadece sizleri satın almaya teşvik edecek şekilde hazırlanmış “parazitin vücuda zararları ve yan etkileri” şeklinde başlıklarla pazarlama teknikleri kullanılmış. Biz tecrübelerimize güvenerek hamile ve emziren kadınların bu ürünü kullanmamasını tavsiye ediyoruz. Ayrıca kullanmış olduğunuz ilaçlar varsa yada bildiğiniz rahatsızlığınız varsa mutlaka doktorunuza danışarak hareket ediniz.

Aksi halde vücudum için iyi bir şey yapayım derken daha kötü sonuçlara neden olabilirsiniz. Bu konuda www.kullaniciyorumlari.gen.tr sitesi olarak uyarmak istiyoruz.

Parazit Çayı Kullanımı

Bu çayın kullanımı oldukça basittir. Eğer hazır parazit çayı satın almışsanız yapmanız gereken şey 1 çay kaşığı kadar parazit çayını 1 bardak kaynatılmış olan suyun içerisine koyup yaklaşık 7-8 dakika demlenmesini bekleyeceğiz. Günlük kullanılması tavsiye edilen parazit çayının 1 paketi 21 günlük kullanım içindir. Eğer 21 gün boyunca kullandıysanız 1 hafta ara vererek yeniden başlayabilirsiniz.

Ya da dilerseniz normal bir demliğin içerisine çay demlediğinmiz ölçüde parazit çayı koyarak demlenmesini bekleyin. Buradaki püf nokta ise suyun daha önceden kaynatılmış olmasıdır. Yani çayı soğuk suyun içerisine katıp da kaynatmayın. Önce kaynatın, sonra demleyin… Eğer çayınız içmeye hazırsa aç karnına 1 bardak içmeniz yeterli olacaktır.

Parazit Çayı Kullanıcı Yorumları

Evet değerli dostlar… Bu çayın satış fiyatı 59 TL’dir. 1 kutu parazit çayı 21 günlük kullanım içindir. Eğer sürekli kullanmak istiyorsanız aktarlardan daha fazlasını satın alabilirsiniz. Biz bu çayın ne olduğunu, kimlerin kullanamayacağını, nasıl birşey olduğunu sizlerle paylaşmaya çalıştık. Siz de eğer kafanızda soru işaretleri varsa ya da parazit çayı ile alakalı şikayet ve yorumları yazmak istiyorsanız parazit çayı kullanıcı yorumları başlıklı bu yazının yorum alanını kullanabilirsiniz. Sizce parazit çayı gerçekten işe yarıyor mudur? Bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Bunları da beğenebilirsiniz...

1 Yorum Yapılmış

  1. çayyyyy - kullanıcı yorumları

    forever living çayını içtim. hafif ve mis gibi kokusu vardı.. orangelifeflptrcom

Sen de bir yorum ekle

Mail adresiniz başkalarıyla paylaşılmayacaktır...