Pharmaton 50 Plus Omega 3 Kapsül Kullananlar

Pharmaton 50 Plus Omega 3 Kapsül Özellikleri, Kullanıcı Yorumları ve Şikayetleri...

2

Merhabalar. Bu yazımda pharmaton 50 plus omega 3 kapsül nedir sorusunun yanıtının yanı sıra ayrıca pharmaton 50 plus 30 kapsül özellikleri, kullanıcı yorumları, kullananlar ve şikayetleri, fiyatı vs.. gibi konulara da değineceğim. Girizgah olarak birkaç söz söylemek gerekirse bu ürün omega 3 bakımından oldukça zengin olan balık yağından ibarettir. Bildiğiniz üzere omega 3 bir tek balıklarda olan ve oldukça önemli bir vitamindir. Bu nedenle herkesin zaman zaman omega 3 alması gerekiyor. Sağlık açısından oldukça önemlidir.

Pharmaton 50 Plus Nedir?

Eczanelerde satışı yapılan bu ürün ilaç değildir. Takviye edici gıda olarak geçmektedir. Yani reçetesiz gidip eczanenizden alabiliyorsunuz. İçeriğinde omega 3 ile birlikte bazı mineral ve vitaminler de bulunmaktadır. 2 farklı kutusu bulunan pharmaton 50 plus balık yağının 30 kapsül ya da 60 kapsül seçenekleri ile satın alabiliyorsunuz.

Pharmaton 50 Plus 30 Kapsül Balık yağının satış fiyatı eczanelerde 55 ile 60 TL arasındadır. Diğer paket yani pharmaton 50 plus 60 kapsül balık yağının fiyatı ise 98 ile 100 TL arasındadır. Bazı internet sitelerinde de satın alabiliyorsunuz ancak bizim tavsiyemiz eczaneden almanız yönündedir.

Pharmaton 50 Plus İçeriği

Peki kardeşim iyi güzel de bu ürünün içerisinde neler var? Helal midir değil midir? Nasıl anlayacağız bunu? İşte bu soruların cevabını verebilmek için maalesef kesin bir bilgiye sahip değiliz ancak dikkat edilmesi gereken en önemli noktası jelatin kısmının sığırdan yapıldığı belirtiliyor. Bu da ürünün kullanılabilir olduğunu bize gösteriyor.

Diğer maddeler ise stabilizör, renklendiric, soya fasulyesi yağı, omega 3 yağ asitleri, L-Askorbik asit, Ferroz Sülfat, Emülgatör, DL-Alfa-Tokoferil Asetat, Çinko oksit, Riboflavin, Bakır Sülfat, Piridoksin Hidroklorür, Tiamin Monohidrat, Sodyum Selenit, Siyanokobalamin, Kolekalsiferol ve Pteroilmonoglutamik asit bulunmaktadır. Farkındayım isimler çok yabancı ve telafuzu zordur ancak merak edenler için bunları da paylaşmam gerekiyor.

Pharmaton 50 Plus Kullanımı

Pharmaton 50 Plus 30 kapsül yada 60 kapsül kullanımı aynıdır. Bu ürünün 50 yaş ve üstü kişilerde kullanılması tavsiye ediliyor. 50 yaş altındaki kişiler için başka pharmaton ürünleri bulunmaktadır. 50 yaş üstündeki yetişkinler günde 1 defa bol su ile birlikte 1 kapsül almalıdırlar. Tavsiye edilen zaman aralığı sabahları kahvaltı ile birlikte alınmasıdır. www.kullaniciyorumlari.gen.tr

Bazı kimseler günde 2-3 tane pharmaton 50 plus kullanmak isteyebilirler. Bunun hiç bir faydası olmayacaktır. Aksine yan etkileri, zararları görülebilir. Bu konuda dikkatli olmalısınız. Bu bir ilaç değildir. Ayrıca tek bir kapsül kullanarak başka birşey yememezlik yapmayınız.

Pharmaton 50 Plus Omega-3 Fiyatı

Bu ürünü hamilelik döneminde ve emzirme döneminde kullanmamalısınız. Eğer illa ki kullanılması gerekiyorsa doktorunuzdan onay almak zorundasınız. Pharmaton 50 plus kapsül oda sıcaklığında (25 derece) muhafaza edilmelidir. Güneş alan yerlerden uzak tutunuz.

  • 1 kutu pharmaton 50 plus 30 kapsül satış fiyatı: 55-60 TL
  • 1 kutu pharmaton 50 plus 60 kapsül satış fiyatı: 98-100 TL

Pharmaton 50 Plus Kullananlar

Bu ürün ile alakalı şimdilik söyleyeceklerimiz bu kadar olup sözü sizlere bırakmak istiyoruz. Siz de pharmaton 50 plus kullananlar başlıklı bu yazımızda ürün hakkındaki yorum ve şikayetleri paylaşabilir, varsa eğer merak ettiğiniz soruları da sorabilirsiniz. Siz pharmaton 50 plus omega 3 yağı kullandınız mı? Nasıl bir ürün? Memnun kaldınız mı?

Bunları da beğenebilirsiniz...

2 Yorum Yapılmış

  1. FOREVER LİVİNG YORUM.. - kullanıcı yorumları

    forever living omega 3 testini izlemiştim. İnanılmaz gelmişti. Forever Living ürünlerine göz atmak isterseniz: orangelifeflptrcom

  2. ALTILILILAR - kullanıcı yorumları

    FOREVER ALOE VERA ÜRÜNLERİ KESİNLİKLE SÜPER..

Sen de bir yorum ekle

Mail adresiniz başkalarıyla paylaşılmayacaktır...