Salkom Alabalık Yağı Kremi Nedir? Şikayet ve Yorumları

Salkom Alabalık Yağı Kremi Kullananlar sizler için kullanıcı yorumları ve şikayetleri yazıyor

0

Merhaba. Bu yazımda salkom alabalık yağı kremi nedir? ne işe yarar, eczanelerde satılıyor mu? gibi sorulara yanıt vererek ayrıca salkom alabalık kremi fiyatı ne kadar, kimler kullanamaz, salkom alabalık yağının kullanıcı yorumları ve şikayetleri gibi merak ettiğiniz bilgilere de yer vereceğiz. Öncelikle bu kremin ne olduğunu, ne işe yaradığını açıklayarak başlamak istiyoruz.

Salkom Alabalık Yağı Kremi Nedir?

Ürünün resmi internet sitesi www.salkom.com.tr olup salkom alabalık yağı kremi ile alakalı şu bilgiler internet sitelerinde yer almaktadır. Bu krem özellikle romatizma ağrıları olan kişişler tarafından kullanılan daha doğrusu kullanılması tavsiye edilen bir ağrı kesici kremdir. Ayrıca bacağınızda herhangi bir kan pıhtılaşması oluyorsa yada bacak damarlarında şiddetli ağrıları olan biriyseniz alabalık yağı kremi ile geçici de olsa tedavi edilebilirsiniz.

Not: Salkom Alabalık Yağı kremi ilaç olmayıp, kalıcı çözüm sunmaz. Bu ürün geçici olarak ağrıların azaltılması, sızılarınızın dindirilmesi için kullanılmaktadır.

Salkom alabalık yağı kremi ayrıca bel ağrılarınızı da hafifletecek oldukça etkili bir kremdir. Mesela bel fıtığı olan bir kişi bu kremi sürerse birkaç saatliğine o şiddetli ağrısında azalma meydana gelecektir. Kesinlike bel fıtığınızı iyileştirmeyecektir. Yani tedavi etmeyecektir ancak ağrılarınızı geçici süreliğine azaltacaktır. Yani bu ürünü doktora gidene kadar size daha fazla acı vermemesi için kullanabilirsiniz. Doktora gittiğinizde ise mutlaka salkom alabalık yağı kremi kullandığınızı belirtiniz

Salkom Alabalık Yağı Kremi Yan Etkileri

Ürün hakkında www.salkom.com.tr sitesinde pek fazla bilgi paylaşılmamış. Daha doğrusu ürünün özelliklerinden ve etkilerinden başka bir bilgiye rastlamadık. Eğer salkom alabalık yağı kremi yan etkileri varsa bile maalesef bilemiyoruz. Eğer kronik rahatsızlığınız varsa mutlaka doktorunuza danışınız. Aşağıda salkom alabalık yağı kremi etkileri maddeler halinde sıralanmıştır:

  1. Bacak ağrılarını azaltmaya yardımcı olur.
  2. Bel ve sırt ağrılarını azaltmaya yardımcı olur
  3. Ağır işlerde çalışanlar için kas gevşetici olarak kullanılır
  4. Kireçlenme sorunu olan kişiler de bu sorundan kurtulmak için kullanabiliyorlar.
  5. Kısacası alabalık yağı kremi ağrıyan herhangi bir bölgenizde ağrıları azaltacak bir kremdir.

Yukarıda saymış olduğumuz maddeler salkom alabalık yağı kremi yan etkileri olmayıp, aksine nelere iyi geldiğini gösteren etkileridir. Ürünün içindekiler kısmında onlarca latince madde olduğu belirtiliyor. Doğrusunu söylemek gerekirse bu latince ürünlerin ne işe yaradıkları hakkında bir bilgimiz bulunmuyor.

Salkom Alabalık Yağı Kremi Fiyatı

Bu ürünü eczanelerde maalesef bulamazsınız. Sadece internet sitelerinde satılan ürünün resmi satış sitesindeki fiyatı 29 TL’dir. 1 kutu alabalık yağı kremi 25 ml olup bu krem ağrılarınızın çokluğuna, sizin ürünü kullanma sıklığına göre 1 ay kadar size yetecektir. Eğer çok fazla ağrıyan bir bölgeniz yoksa 2 ay da size yardımcı olabilir. Satın alacağınız salkom alabalık yağı kremi bir ilaç değildir. Yani hastalığınızı iyileştirmez. Hele ki bel fıtığı gibi ağır rahatsızlıkları tedavi etmez. Sadece birkaç saatliğine uyuşturarak ağrıları hissetmenizi engeller.

Salkom Alabalık Yağı Kremi Kullanıcı Yorumları

Değerli www.kullaniciyorumlari.gen.tr ziyaretçileri eğer siz de salkom alabalık yağı kremi kullandıysanız aşağıdaki yorum alanından ürün hakkındaki düşüncelerinizi bu ürünü kullanmak isteyen kişilerle paylaşabilirsiniz. Eğer memnun kalmadıysanız şikayetlerinizi de bizlerle paylaşarak insanların bilinçlenmesine katkıda bulunabilirsiniz. Sizce salkom alabalık yağı kremi nasıl bir üründür? Anlatıldığı kadar var mı? Ne düşünüyorsunuz? salkom alabalık yağı kremi kullanıcı yorumları

Bunları da beğenebilirsiniz...

Sen de bir yorum ekle

Mail adresiniz başkalarıyla paylaşılmayacaktır...