Sambucol Yummies Nedir? Fiyatı, Kullananlar, Şikayet ve Yorumları

Sambucol Yummies Plus Kids 60 Çiğeneme Tableti Kullanıcı Yorumları ve Şikayetleri

0

Merhabalar. Bu yazımda çocuklarımız için üretilmiş olan kara mürver olarakta bilinen sambucol yummies plus kids nedir sorusuna yanıt verip ayrıca sambucol yummies fiyatı, kullananlar tarafından paylaşılan yorumları ve eğer varsa sambucol yummies şikayet / şikayetleri yayınlanacaktır. Bu bir ilaç değildir. Gıda takviyesi olup hem internet sitelerinde hem de çoğu eczaneden temin edebilirsiniz. Dilerseniz kısaca ürün hakkında bilgi verip sözü sizlere bırakalım.

Sambucol Yummies Nedir?

Sambucol Yummies, çocuklar için üretilen bir gıda takviyesidir. Normalde bildiğiniz üzere çocuklar bu tarz normal ürünleri sevmezler, yemek istemezler. Ancak tadı güzel olunca, rengi ve kokusu da çocukların hoşuna giderse alıp kullanabilirler. Elbette sizin kontrolünüzde kullanılması gerekiyor. Çocukların kendi başına kullanmalarına müsaade etmeyiniz. Sambucol Yummies Plus Kids, 4 ile 10 yaş aralığındaki çocukların kullanması için uygundur. Halk arasında kara mürver olarak da bilinmektedir.

Uyarı: Her ne kadar çocuklar için üretilen bir ürün olsa da zaman zaman yetişkinler de kullanmak isteyebilirler. Böyle bir durumda eğer hamileyseniz yada emziriyorsanız mutlaka doktorunuza danışınız.

Bu ürün bağışıklık sistemini güçlendirip çocuğunuzun daha sağlıklı olmasına yardımcı olmaktadır. Diğer hapların, tabletlerin yanı sıra sambucol yummies çiğnenebilir formatta olduğundan işiniz daha da kolay olacaktır. İçerisinde yüksek miktarda C vitamini ve antioksidan bulunmaktadır. Etken maddesi ise kara mürver ekstresi ile çinko mineralidir.

Sambucol Yummies Fiyatı

Az öncede ifade ettiğimiz üzere bu ürünü çevrenizdeki birçok eczaneden temin edebilirsiniz. Türkiye’ye yeni gelen bir ürün olsa da kısa sürede birçok kişi tarafından merak edilen bir gıda takviyesi haline geldi. İnternet üzerindeki satış fiyatı 49 TL + kargo bedeli olan bu ürüne eczanelerden direkt satın aldığınızda kargo bedelini ödemeden sahip olabilirsiniz.

Hatırlatma: Sambucol Yummies çocuklar için çiğneme tableti yüksek miktarda antioksidan barındırdığından dolayı çocuğunuzun metabolizmasını düzenleyecek, vücuttaki zararlı maddelerin atılımını kolaylaştıracaktır.

Sambucol Yummies Kullanıcı Yorumları

Evet değerli www.kullaniciyorumlari.gen.tr ziyaretçileri.. Sizler de eğer sambucol yummies çiğneme tableti çocuğunuz için almış ve denemişseiz aşağıdaki yorum alanını kullanarak bu ürünü kullanmak isteyen anne ve babalara düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Sizce sambucol yummies nasıl bir ürün?

Bunları da beğenebilirsiniz...

Sen de bir yorum ekle

Mail adresiniz başkalarıyla paylaşılmayacaktır...