Slimcaps Nedir? Kullananlar, Şikayetleri ve Fiyatı

2

Slimcaps kullanıcı yorumları başlıklı bu konuda merak ettiğiniz herşeyi bulabilrsiniz. Öncelikle slimcaps nedir, slimcaps kullananlar ne diyor ve slimcaps şikayetleri var mıdır yok mudur diye bunları inceleyeceğiz. Satışına yeni başlanan bu ürünün fiyatı 1 kutusu 89 TL’dir. 15 günlük kullanım için olan 1 kutu büyük ihtimalle yetmeyecektir. Zaten adamları arayıp sipariş vermek istediğinizde büyük ihtimalle size 2 kutu almanız gerektiğini hatta 3. kutuya bile ihtiyaç duyabileceğinizi söyleyeceklerdir. Her neyse… 2 kutu slimcaps kapsül fiyatı 139 TL ve 3 kutu slimcaps fiyatı ise 189 türk lirasıdır.

Slimcaps nasıl kullanılır?

Her bir kutunun içerisinde toplamda 30 kapsül bulunmaktadır. Bunlardan 15 tanesi gündüz kapsülü olup 15 tanesi de gece kapsülüdür. Kullanımı oldukça basit olan slimcaps gündüz kapsülünü sabahları aç karnına 1 adet, gece kapsülünü de akşam yemeğinizi yedikten 2 saat sonra almanız gerekiyor. Satış sitelerinde bilinen bir yan etkisi olmadığı iddia edilse de bu konuda biz tereddütlü yaklaşıyoruz. Henüz yeni olduğundan yan etkileri olabilir diye düşünüyoruz…

Slimcaps kullanıcı yorumları

Ürünü satın almadan önce doktorunuza danışmanızı, ya da diyetisyene giderek böyle bir şeyin olduğunu sorunuz. Hiç bir zayıflama ürünü size direkt olarak kilo verdirmez. Bunu bilmenizi istiyoruz. Spor yaparak, metabolizmanıza uygun bir diyet programına uyarak daha sağlıklı kilo vermeniz mümkündür.

Slimcaps kullanacaklar…

Slimcaps zayıflama kapsülü de sizi direkt zayıflatmayacaktır. Bu ürün belki kilo kaybetmenizde size yardımcı olarak, metabolizmanızın temizlenmesini, hızlı çalışmasını sağlar. Ama spor yapmadan kilo vermenizin kolay olmadığını unutmayınız. Mutlaka ama mutlaka beslenme alışkanlığınızı değiştirmeniz gerekmetkedir.

slimcaps nedir

Slimcaps Kullanıcı Yorumları

Aşağıdaki yorum alanından siz de slimcaps hakkında merak ettiğiniz her şeyi sorabilir, düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Sizce slimcaps gerçekten işe yarıyor mudur? Ne düşünüyorsunuz?

Bunları da beğenebilirsiniz...

2 Yorum Yapılmış

  1. Faruk - kullanıcı yorumları

    MErhaba arkadaşlar. yaşım 21 çok kiloluyum ve zayıflamak istiyorum acaba slimcaps ile kilo vermem mümkün müdür? teşekkürler.

  2. Yüksel - kullanıcı yorumları

    Slimcaps kullananlar nerede? Kimse kullanmamış mı? Biz de kullanmak istiyoruz ancak nasıl güvenip alacağız? Teşekkürleri

Sen de bir yorum ekle

Mail adresiniz başkalarıyla paylaşılmayacaktır...