Sunny SS4G6 LOLA Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

Sunny SS4G6 LOLA telefon şikayet / şikayetleri, özellikleri ve fiyatları incelemesi...

0

Merhabalar. Geçtiğimiz gün sunny ss70 cep telefonu özellikleri hakkında bir incelem yazısı yayınlamıştım. Bugün ise Sunny SS4G6 LOLA cep telefonu fiyatı ne kadar, özellikleri nasıl iyi mi? Kimler sunny ss4g6 telefon kullanmış ve bu telefon hakkındaki yorumları nasıldır diye bir konu yayınlayarak sizlerin de görüşlerinize yer vereceğiz. Önceki telefona nazaran biraz daha iyi olduğunu söyleyebilirim. Peki bu telefonun özellikleri nasıl iyi midir? Dilerseniz özellikleri sıralayarak başlayalım…

Sunny SS4G6 Özellikleri

Sunny SS4G6 Lola Özellikleri
Sunny SS4G6 Lola Fiyatı
Sunny SS4G6 Lola Kullanıcı Yorumları

Telefonun ekran boyutu 5 inç olup fena değildir. Çözünürlüğü de önceki telefonda olduğu gibi 1280×720 pikseldir. Yani 720P kalitesindeki filmleri, videoları izlemek için idealdir. Ekranda kullanılan teknoloji IPS LCD olup dayanıklı bir teknolojidir.

Bataryası benim pek hoşuma gitmedi. Telefonun kullanımına göre elbette değişiklik gösterecektir ne kadar dayanıp ne kadar dayanmayacağı ancak 2000 mAh kapasiteli olan bu telefonla şarjı tam doldurup facebook, twitter, instagram gibi siteleri ziyaret ettiğinizde 4-5 saat dayanabileceğini söyleyebilirim. Apple iPhone telefonlarda olduğu gibi sunyy ss4g6 lola modelinde batarya değişimi olmamaktadır.

Dilerseniz biraz da kamera hakkında konuşalım. Galiba Sunny, tüm telefonlarında aynı lensleri kullanıyor. Bu telefonun da kamerası 13 MP olup selfie kamerası ise 5 MP’dir. Video kayıt yapmak isteyenler en fazla 720p kalitesinde kayıt yapabilmektedirler.

Hafızası 16 GB olan sunny ss4g6 lola modelinde işlemci olarak Quad-core 1.3 GHz ARM Cortex A52 kullanılmıştır. RAM’i ise 2 GB’tır. Hız noktasında pek sorun yaşayacağınızı zannetmiyorum. En azından birçok kişinin ihtiyacını görecek seviyededir. Eğer hafızanın büyüklüğü yetmezse mini sd kart ile 64 GB’a kadar yükseltebiliyorsunuz.

Bu modelde Sunny, Andorid işletim sisteminin son versiyonunu kullanmış. Önceki telefonuna göre bu modelde LTE yani 4.5G desteğini yapmışlar. Yani telefonunuzda hattınız 4.5G’yi destekliyorsa bu internet hızını kullanabilirsiniz. Sadece siyah renk seçenği olan bu modelin diğer özellikleri ise klasik telefon özellikleri ile aynıdır.

Sunny SS4G6 LOLA Fiyatı

Telefon hakkında şunu söyleyebilirim. Özellikleri normal bir kullanıcı için oldukça idealdir. Asphalt gibi oyunları oynamadıktan sonra işinize yarayabilir. Sağlamlık noktasında telefonu denemediğim için birşey diyemiyorum. Ancak 690-710 TL fiyat aralığındaki bu telefon için özelliklerinin normal ve ideal olduğunu söylemek mümkündür. Tercih sizindir elbette ancak bu fiyata daha farklı telefonları da incelemenizi tavsiye ederim. Telefonda çift hat desteği de bulunuyor. Şahsen ben oldum olası bu özelliğie bir türlü ısınamadım. Belki çift hatlı kullanmak isteyenler için paylaşmak istedim bu bilgiyi de…

Sunny SS4G6 Lola Kullanıcı Yorumları

Evet değerli arkadaşlar. Telefon hakkında şimdilik söyleyeceklerim bu kadar olup sözü size bırakmak istiyorum. Eğer siz de sunny ss4G6 lola kullanmışsanız telefon hakkındaki yorumları ve şikayetleri diğer kullanıcılar ile paylaşarak onlara da yardımcı olabilirsiniz. Yorumlarınız ve şikayetleriniz bizim için değerlidir. Siz bu telefon hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bunları da beğenebilirsiniz...

Sen de bir yorum ekle

Mail adresiniz başkalarıyla paylaşılmayacaktır...