TEB Kredi Kartı iptali Nasıl Yapılır TEB Kartı İptal Etme

Bu yazımda teb bankası kredi kartı nasıl iptal edilir sorusuna yanıt vereceğim.

1

Merhaba. Daha önce TEB bankası ile yaşadığım sorunu sizlerle paylaşmıştım. Halen dönüş yapan olmadı, kolaylık sağlanmadı ve banka kendi müşterisini zor durumda bıraktı. Ben her fırsatta TEB bankasının nasıl bir banka olduğunu, müşterilerini zor durumda bırakmak için ellerinden geleni yaptıklarını, onlar için önemli olanın müşteri değil, para olduğunu anlatmaya çalışacağım. Bu yazımda da teb kredi kartı nasıl iptal edilir onu sizlere izah etmeye çalışacağım.

Öncelikle kartınızın tüm borcunun ödendiğinden emin olunuz. Eğer kartınızda 1 TL’lik bile borç kalırsa birkaç yıl içerisinde 1 TL’den dolayı binlerce lira ödemek zorunda kalabilirsiniz. Normalde ikili ilişkilerde olsa “canım 1 liranın lafı mı olur” der insan. Ama söz konusu bankalarsa değil 1 lira, 1 kuruşun bile lafını yaparlar. Eğer 1 kuruşunuz bile kalmışsa beklerler, bir şey demezler ve aradan 10 yıl geçtikten sonra 1 kuruş olan borcun faizi, avukat masrafları ile birlikte binlerce lira olduğunu göreceksiniz. Zira bu konuda yaşanmış örnekler var. Dilerseniz Google linkine tıklayarak konuyla alakalı haberlere ulaşabilirsiniz.

Sonrasında TEB bankası müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak -eğer müşteri temsilcisine ulaşabilirsiniz- kartınızı iptal etmek istediğinizi belirtiniz. Size neden iptal etmek istediğinizi soracaklar. Hatta daha da ötesi şimdiye kadar sunmadıkları teklifleri sırf iptal ettirmeyin diye, gözünüzü boyamak amacıyla size sunacaklar. Fakat siz yine de bildiğinizi okuyup, başınızın ileride ağrımaması için kartınızı iptal etmek istediğinizi ve birşey istemediğinizi belirtin.

TEB Bankası Şikayet

Size tavsiyem boşuna teb bankası şubelerine gidip zamanınızı öldürmeyin çünkü onlarda size teb bankası müşteri hizmetleri ile görüşmeniz gerektiğini size söyleyecektir. Bu konuda siz de yorumlarınızı paylaşabilirisniz.

Bunları da beğenebilirsiniz...

1 Yorum Yapılmış

  1. gökhan - kullanıcı yorumları

    Bu kredi kartı aidatlarının mantığını bir türlü anlamıyoru. Kredi kartımın hiçbir şeyinden yaralanmıyorum hala aidat ödemek zorunda kalınıyor.

Sen de bir yorum ekle

Mail adresiniz başkalarıyla paylaşılmayacaktır...