Varta Akü Fiyatları Nasıl? Varta Akü Şikayet ve Yorumları

Varta Akü Kullananlar bu yazıda varta akü kullanıcı yorumları ve şikayetleri paylaşıyor..

0

Bugün varta akü ile alakalı forum ve sözlük yorumlarını okurken aklıma varta akü şikayet ve kullanıcı yorumları diye bir konu yayınlamak geldi. Bunu yazarken de varta akü fiyatları hakkında biraz bilgi paylaşmak istedim. Değerli arkadaşlar öncelikle belirtmem gerekiyor ki varta akü ile alakalı birçok kişi “gözü kapalı alınması gereken bir akü markasıdır” demiş. Bu nedenle ürünün kalitesi ile alakalı yorumları size bırakmak istiyorum. Ben burada fiyatları hakkında biraz konuşmak istiyorum…

Varta Akü Fiyatları

Piyasadaki birçok akü markasına nazaran fiyatı için çok pahalı olmadığını söyleyebilirim. Şöyle bir araştırma yapınca arabanıza göre akünün fiyatlarının 120 TL’den 500 TL’ye kadar çıktığını gördüm. Burada önemli olan nasıl bir akü almak istediğinizdir. Aracınızın nasıl bir akü ile çalıştığıdır.

Mesela varta akü blue dinamik serisi aküleri 155 liradan başlayı 260 liraya kadar çıkmaktadır. Yine burada dikkat etmeniz gereken akünün hacmidir, amper gücüdür, volt gücüdür. Eğer aracınızla uyumlu değilse zaten alıp kullanamazsınız. En hesaplı ve en sağlam olan aküler de varta akünün blue dinamik serisidir.

Bunun dışında varta akü black dinamik serisi bulunuyor. Bu aküler genelde düşük güç ihtiyacı duyan düşük araçlar içindir. Bu akülerin de fiyatı yine aracınıza göre 155 TL ile 255 TL arasındadır.

Bir de varta akü silver dinamik serisi bulunuyor. Bu aküler genellikle itfaiye araçları, ambulans, kamyon gibi araçlarda kullanılmaktadır. Daha çok güç gerektiren araçlarda kullanılan bu modelin fiyatı ise 178 TL ile 330 TL arasında değişmektedir.

Varta Akü Şikayetleri

Diğer akülerin kullanım yerleri için www.vartaaku.com sitesini inceleyebilirsiniz. Aşağıdaki yorum alanından siz de varta akü ile alakalı şikayet ve yorumlarınızı yazabilirsiniz. Diğer akü yorum ve şikayet konuları için www.kullaniciyorumlari.gen.tr sitesinin arama motorunu kullanınız…

Bunları da beğenebilirsiniz...

Sen de bir yorum ekle

Mail adresiniz başkalarıyla paylaşılmayacaktır...