Vodafone Faturam Neden Fazla Geliyor

Vodafone Şikayetleri başlıklı konuda İpek K. tarafından paylaşılan bir şikayet.

1

Yıllardır vodafone müşterisiyim. Geçtiğimiz aylarda hattımı güncelleyerek faturalı hatta geçtim. Normalde her ay gelmesi gereken vodafone faturam 55 TL’dir. İlk aylarda sorunsuz bir şekilde 55 lira ödeme yapmış olsam da son 2 aydır faturam daha fazla gelmeye başladı. Bunun için müşteri hizmetlerini aradığımda bana “Sımsıcak” isimli bir internet sitesine üye olduğumu ve bu nedenden dolayı da faturamın yüksek geldiğini bana söylediler.

Oysa ki ben sımsıcak isimli bir internet sitesine ya da başka bir internet sitesine üye olmadım. Zaten ödeme yapılmış, para benden alınmıştı. Bundan sonra bu türlü sitelere üye olmak istemediğimi ve mevcut üyeliklerin iptal edilmesini istedim. Kapattım telefonu ve bir sonraki fatura geldiğinde yine vodafone faturamın yüksek geldiğini görünce çok sinirlendim.

Tekrardan müşteri hizmetlerini aradığımda ise dakikalarca beklememe rağmen vodafone müşteri hizmetlerine ulaşamadım. Sinirlenip şu anda buraya yazıyorum. Lütfen birileri bu sorunumu gidersin ve düzeltsin.

Bunları da beğenebilirsiniz...

1 Yorum Yapılmış

  1. Asuman erdogan - kullanıcı yorumları

    Faturam konuşma aşımı olmadığı halde yuksek geldi sürekli 7000 e mesaj gönderip takip ediyorum tlf numda mesajlar duruyor bu duruma çözüm bulunmasını istiyorum

Sen de bir yorum ekle

Mail adresiniz başkalarıyla paylaşılmayacaktır...