Vodafone Hattıma 250 MB İnternet Paketi Yüklemişler

Vodafone şikayetleri başlıklı konuda müşteri sorunları paylaşılıyor.

0

Ben Vodafone hattımda 19 liralık kullandıkça dolan faturasız tarifesi kullanmaktayım. Ve adıma kayıtlı 3 tane hattım bulunmakta. Geçtiğimiz gün bir hattıma 19 TL yüklenme olması için 20 TL para yükledim. Fakat 20 TL yükledikten sonra hesabımdan otomatik olarka 5 lira kesildiğini gördüm. Bu nedir, ne değildir diye müşteri hizmetleri yetkilisi ile görüştüğümde 250 MB internet paketine üye olduğumu söylediler. Oysa ki ben böyle bir pakete üye olmadım. Üstüne üstlük müşteri hizmetlerini aradığım zaman kendi cebimden para ödemek zorunda kaldım.

Daha sonra vodafone müşteri hizmetleri çalışanı hanımefendiye durumu izah edince bana “bu paketi iptal edebilirsiniz. Onaylıyor musunuz?” diye sorduğunda ben de kendisine “bu pakete üye yaptırırken de onay alıyor musunuz” diye sorunca bana sadece haklı olduğumu ve buradan şikayet kaydını alamadıklarını belirtti. Ben buradan sadece bir ihtarda bulunmak istiyorum.

Netice itibariyle tüketici hakları bellidir. Kimse kimsenin onayı olmadan kimseden zorla birşey alamaz. Bu nedenle yüklediğim 20 TL’den kesilen 5 TL’yi geri istiyorum. Ve tarifemin en kısa sürede yüklenmesini talep ediyorum. Ayrıca bir daha onayım olmadan kimsenin beni abone yapmasını istemiyorum. Tarifem en kısa zamanda yüklensin.

Bunları da beğenebilirsiniz...

Sen de bir yorum ekle

Mail adresiniz başkalarıyla paylaşılmayacaktır...