Yapı Kredi Bankası Müşteri Şikayetleri Nereye Yapılır

YapıKredi Bankası Şikayet konusu.. YKB ile yaşadığınız tüm sorunları şikayet konusunda...

1

Yapı Kredi Bankası ile alakalı Facebook sayfalarından alıntılanmış bazı müşteri yorumları ve şikayetleri burada paylaşılmıştır. Siz de yapı kredi bankası ile alakalı yaşamış olduğunuz sorunları aşağıdaki yorum alanından yapı kredi müşterileri ya da müşterisi olmak isteyen kişilerle paylaşabilirsiniz. İşte yapı kredi bankası ile alakalı paylaşılmış bazı şikayetler..

Yapı Kredi Bankası Şikayetleri

Oğuz Binici: Ben kredikartını kart aidatı için kapattım müşterihizmetleri aradı ben aidat paralarını verirseniz tekrar müşteri olurum dedim müşteri hizmetleri kendi bildiğini yaptı robot gibi kendi bildiğini yaptı ve kartı kapadık iyiki kapattım

Canan Tanrıöver: Bankanizin maaş müşterisiyim, öğretmenim. Maalesef musteri hizmetleriniz ulasilmamak için kurulmuş gibi.kart aidatı iptali için ulaşmaya çalışıyorum ama ne mümkün. Kartı satarken maaş müşterisi olduğumuz için kart ücreti alinmayacagi söylendi. Fakat 95 tl kart ücreti yansıdı, iptali için yardiminizi rica ediyorum ya da musteri hizmetleri tarafından aranmak istiyorum.

Metin Türkoğlu: Yapı Kredi, size telefon ile ulaşmak mümkün değil. Telefon numaram değişti, bana bildirim, mesaj filan birşey gelmiyor. Sizlere ulaşmaya çalıştıysam da müşteri hizmetleri beni 40 dakika boyunca bekletti, kimse cevap vermedi. Size nasıl ulaşabilirim? Birileri cevap verecek mi telefonlara?

Mustafa Tokmak: Amasya merkeze şu bankanın önundeki atmlerden başka bi atm koyun dedik halen bi çalışma yok…

Dilerseniz daha önceden paylaşmış olduğumuz yapı kredi bankası şikayet başlıklı konudan paylaşılan müşteri yorumlarını ve şikayetlerini de yapı kredi şikayetleri linkine tıklayarak okuyabilirsiniz. Bunun haricinde dilerseniz yapı kredi sitesinde bize yazın kısmından da banka müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsiniz...

1 Yorum Yapılmış

  1. uğur - kullanıcı yorumları

    Reklam geç kaldı başka bi banka aynı özellikte mobil bankacılığı tanıttı yazık oldu bu olmadı şimdi BİDE avrupa bir ilk denmesi inandırıcı değil reklamı yapan ajans bunu gözününde tutmamış

Sen de bir yorum ekle

Mail adresiniz başkalarıyla paylaşılmayacaktır...