Yapı Kredi Bankası Şikayet Hattı YKB Telefon Numarası

Yapı Kredi Şikayetleri başlıklı bu yazıda sizde yapı kredi ile alakalı şikayet yazabilirsiniz...

4

Merhabalar.. Şimdi değil ama birkaç gün sonra yapı kredi bankası ile alakalı müşterilerin sorunlarını dile getireceği şikayet konusunu sizlerle paylaşacağız. O yazımızda yapı kredi bankası şikayetlerini yaparken nelere dikkat etmeniz gerektiğini, resmi kurumlara nasıl şikayette bulunacağınızı anlatmaya çalışacağım. Bu yazımda ise yapı kredi bankası şikayet hattı nedir, hangi telefon numarasından YKB’ye ulaşabilirsiniz, bu soruları yanıtlamaya çalışacağız.

Yapı Kredi Bankası Şikayet Hattı

Yapı Kredi Bankası’nın müşteri hizmetlerine Türkiye’nin her yerinden 444 0 444 numaralı hattan ulaşabilirsiniz. Eğer bu numarayı aramak istemiyorsanız 0850 222 0 444 numarasını arayarak da yapı kredi müşteri hizmetlerine ulaşmanız mümkündür. Maalesef tüm müşteri hizmetlerinde olduğu gibi yapı krediye bağlanmaya çalıştığınızda sizi karşılayacak olan sanal asistan canınızı sıkabilir. Bu nedenle üst üste “0” tuşuna basarak şansınızı deneyebilirsiniz. Ben genelde bu şekilde yaptığım zamanlarda müşteri hizmetlerine direkt olarak yönlendiriliyorum ama uzun zamandır Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri’ni aramadığımdan dolayı bu konuda kesin bilgiye sahip değilim.

Yapı Kredi Bankası ile alakalı yaşamış olduğunuz sorunları yapı kredi şikayet başlıklı bu yazımızdan dile getirebilirsiniz.

Yapı Kredi Şikayetleri

Az öncede ifade ettiğim üzere ilerleyen günlerde bir yapı kredi şikayet konusunu sizlerle paylaşacağımı, bu yazımda banka dışında yaşamış olduğunuz sorunları nasıl ve nereye yapacağınızı izah etmeye çalışacağım. Eğer haklı olduğunuzdan eminseniz, sizlik bir durumun olmadığını düşünüyorsanız tüketici hakları heyetine ya da tüketici hakları mahkemesine başvurabilirsiniz. Detaylara ulaşmak için yapı kredi bankası şikayetleri konumuzu incelemenizi tavsiye ederiz…

Bunları da beğenebilirsiniz...

4 Yorum Yapılmış

 1. Melih - kullanıcı yorumları

  Emlak vergisi ödemesi ile ilgili taksit kampanyası yapmışsınızda ; emlak vergisi ödemesi mayısta gelir vergisi mart ayında ödeniyor.sanki bi yanlışlık var gibi.

 2. Çağdaş Eren - kullanıcı yorumları

  Sayın yapı kredi kibristayim size borcum var yeni telefon numaram sizde kayıtlı değil müşteri hizmetlerine baglanmak için saatlerdir uğraşıyorum lütfen beni arayın bi şekilde 0***

 3. Kullanıcı Yorumları - kullanıcı yorumları

  Yapı Kredi Bankası şikayet hattı başlıklı yazımız güncellenmiştir. Kafanıza takılan soruları yapı kredi bankası şikayetleri başlıklı konudan sorabilirsiniz.

 4. Nazan Erdeniz - kullanıcı yorumları

  Yıllık kart aidatı 91TL alınan ücretin geri iadesini aksi taktirde kartın iptalini talep ediyorum .ayrıca müşteri temsilcilerine bağlanmak mümkün değil buna bir çözüm bulun.

Sen de bir yorum ekle

Mail adresiniz başkalarıyla paylaşılmayacaktır...