Yurtiçi Kargo Gönderi Teslimat Şikayetleri

5

Dün İstanbul Şirinevler yurtiçi kargo şubesinden kuzenim tarafından bir paket gönderildi bana. Kuzenime 1 gün sonra yani 5 Mart 2017’de kargonuz Eskişehir şubesine iletilecektir diye söylemişler. Gelecek olan paket önemli olduğundan dolayı biz de beklemeye koyulduk. Ertesi gün akşama doğru olmasına rağmen şubeye gittim ve kargomu neden  teslim etmediniz diye sordum. Bana kargomun saat 18:30’a kadar yapılacağını, beklemem gerektiğini söylediler.

Fakat saat 19:30’u gösteriyor olmasına rağmen kargom teslim edilmemiş, mağdur edilmiştim. Daha ilginç olanı ise arayıp sorduğumda kargomun bana teslim edilmiş olarak görünüyor olmasıydı. Derhal yurtiçi kargo müşteri hizmetlerini arayarak durumu izah ettim. Onlar yardımcı olmak istediklerini ancak eskişehirdeki şubenin kapalı olmasından dolayı kendilerine ulaşamadıklarını ve bu nedenle şimdilik bir şey yapamayacaklarını belirttiler.

Yurtiçi Kargo Şikayet Hattı Telefon Numarası

Şimdi bunu neden yazdım.. Büyük ihtimalle kargom bulunacaktır. Yarın ya da diğer gün elime ulaşacaktır zaten ulaşmazsa mahkemeler, davalar alacak başını gidecek. Ben buraya yazıyorum çünkü bu kadar ciddiyetsiz, bu kadar müşterisini hafife alan bir firmayı tanıyın istedim. Eğer siz de bu duruma düşmek, kargonuzla ilgili sorunlar yaşamak ya da hakaretler yemek istiyorsanız elbette yurtiçi kargo ile çalışabilirsiniz fakat eğer siz de benim gibi biriyseniz zannedersem yurtiçi kargo ile çalışmayacaksınızdır. Saygılarmla.

Bunları da beğenebilirsiniz...

5 Yorum Yapılmış

 1. Özlem Özer - kullanıcı yorumları

  Kimse kimseyi illa yurtiçi kargo ile çalışın diye zorlamıyor herkesin kendi tercihi kargoyu gönderip göndermemek sizin elinizde beğenmiyorsanız gitmeyin hem gidipte hemde burda yorum yapmayın o kadar çalışann hakkına girmeyin !!!

 2. Murat - kullanıcı yorumları

  Özlem hanım müşteri hakları diye birşey var. Yurtiçi kargoda diğer kargo şirketleri gibi rezalet malesef. Türkiye de ilk önce toparlanması ve müdahale edilmesi gerekiyor bu sektöre. Ne müşteriye saygı var ne de ürüne dikkat

 3. umut - kullanıcı yorumları

  Yurtiçi kargo birçok firma tarafından kullanılıyor. bunun birinci sebebi diğerlerinden daha ucuz olması he tabi ucuz olunca kalitede düşüyor.

 4. Kadir Alkan - kullanıcı yorumları

  Bırakın bu işleri avcılar şubenizde normal torba bulamıyoruz bırak havalıyı normali yok birde çalışanlar o biçim havalı ki torbaya gerek bırakmıyorlar hergün herkese fırça nasıl bir anlayışla çalışıyorsanız anlamadım gitti bir denetleseniz müşteri gibi girseniz şubenize gözlerinizle görseniz durumu

 5. Tarık - kullanıcı yorumları

  Eşime hediye gönderdim kargocu elemanınız eşim evde olmadığı için geri gitmiş bizde sultan Gazi Esentepe şubenizden rica ettik gün içinde kargoyu gönderin diye bi daha kapıya gelemezşim en azından kargocu kapıya geldiğinden iletişime geçebilirdi böyle saçmalık görmedim

Sen de bir yorum ekle

Mail adresiniz başkalarıyla paylaşılmayacaktır...