Yurtiçi Kargo Şikayet Hattı Telefon Numarası

2

Türkiye’nin en büyük kargo firmalarından olan Yurtiçi Kargo ile alakalı müşteri şikayetleri bu başlık altında yayınlanıyor. Siz de yurtiçi kargo şikayet hattı telefon numarası nedir diye merak ediyorsanız bu yazıda detaylar paylaşılacaktır. Her ne kadar müşteri hizmetleri ile sorunlar halledilmeye çalışılıyor olsa da kimi zaman bazı müşteriler yurtiçi kargo müşteri temsilcisi ya da diğer personelleri ile sorun yaşayabilmektedir. Bu türlü yurtiçi kargo şikayetleri diğer insanlar da öğrensin istiyorsanız aşağıdaki yorum alanından yaşadığınız sorunları paylaşabilirsiniz.

Genel olarak yurtiçi kargo şikayet başlıklı konuları incelediğimizde, şirkette çalışan kargo dağıtım ve kargo kabül elemanlarıyla alakalı sorunların yoğun bir şekilde olduğunu görmekteyiz. Yurtiçi kargo bu konuyla alakalı bir çalışma yapıyor mu bilemiyorum ancak siz yorum alanından yurtiçi kargo sorunlarınızı dile getirebilirsiniz.

[box type=”info” size=”large”]444 99 99[/box]

Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri telefon numarası yukarıda paylaştığımız gibidir. Bu telefon numarası sizi müşteri hizmetlerine bağlayacak olan numara olup şikayetleri, önerileri ve ya başka sorunları iletebilirisniz. Pazar günleri aktif olmayan müşteri hizmetleri numarası diğer günlerde ise sabah 8 akşam 8 arasında hizmet vermektedir. Ayrıca dilerseniz yurtiçi kargo şikayet başlıklı bu yazımızdada düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsiniz...

2 Yorum Yapılmış

  1. Kadriye Soylu - kullanıcı yorumları

    En kısa zamanda dönüp, sorunumu öğrenmeye çalıştılar. Görevli arkadaşlara teşekkür ederim.

  2. Ulaş - kullanıcı yorumları

    Yurtiçi kargo ile birkaç problem yaşamıştım. Genel olarak ülkemizdeki tüm kargo şirketlerinde sorunlar, aksamalar yaşanıyor.

Sen de bir yorum ekle

Mail adresiniz başkalarıyla paylaşılmayacaktır...